Рієлторів
264
Оголошень
13 961

12 000 грн/міс

    Космодромна вул., 8

    3 кімнати
    56 / 27 / 8 м²
    поверх 4 з 9
    8 міс. тому
    Сдам в аренду 2 комнаты в 3-комн. квартире (одна комната закрыта) на ул. Космодромная 8 ж/м Сокол-2. Этаж 4/9, площадь 56 м2, есть вся необходимая мебель и техника. Отличное расположение, развитая инфраструктура, рядом школа, детсад, магазины, супермаркет, остановки транспорта. Цена 12000 грн.
  • здано
    Home Dev
    15 000 грн/міс

    Академіка Янгеля вул., 17

    2 кімнати
    47 / 28 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    8 міс. тому
    Сдам в аренду 2х комнатную квартиру на ул. Янгеля 17 2/5 этаж, площадь 47 м2 Косметический свежий ремонт Полное наполнение мебели и техники Кладовая, балкон, оптоволокно с возможностью работы до 12 часов. Рассмотрим арендаторов с 1 ребенком, можно с котиком Цена 15.000 грн
  • здано
    Home Dev
    10 000 грн/міс

    Науки просп. (Гагаріна), 125

    1 кімната
    33 / 17 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    8 міс. тому
    Здам в оренду 1-кімнатну квартиру на пр. Науки, 125 Поверх 4/5, площа 33/17/6 м2, балкон засклений, тепла та затишна. Косметичний акуратний ремонт, необхідні меблі і техніка, газова колонка, кондиціонер, чавунні батареї. Відмінне розташування, інфраструктура, транспортна доступність. Ціна 10 000 грн.
  • здано
    Home Dev
    15 000 грн/міс

    Академіка Янгеля вул., 17

    2 кімнати
    47 / 30 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    8 міс. тому
    Оренда 2х кімнатна квартира Янгеля 17 2/5 поверх 47 м2 Косметичний ремонт Повне наповнення меблів та техніки Комора, балкон, оптоволокно з можливістю роботи до 12 годин. Розглянемо орендарів з 1 дитиною, можна з котиком Ціна 15 000 грн
  • здано
    Home Dev
    13 000 грн/міс

    Роторна вул., 23

    3 кімнати
    58 / 40 / 7 м²
    поверх 2 з 4
    8 міс. тому
    Сдам 3-комнатную квартиру на ул. Роторная, 23 ж/ м Приднепровск 2/4 этаж, НЕ угловая С ремонтом, в отличном состоянии, мебель+ техника Отличное расположение, развитая инфраструктура, рядом школа, детсад, магазины, супермаркет, рынок, остановки транспорта, лесопарковая зона для прогулок и отдыха, р.Днепр Цена 13000 грн. + коммун.
  • здано
    Home Dev
    18 500 грн/міс

    Братів Горобців вул. (Дмитра Кедріна), 66

    2 кімнати
    65 / 40 / 8 м²
    поверх 7 з 9
    8 міс. тому
    Здається світла та затишна 2к квартира в добротному цегляному будинку, вул. Братів Горобців ( Кедріна ), 66 - 7/9 поверх | 65м2 - тепла підлога в с/в та кухні - індивідуальне електричне опалення - відеонагляд, консʼєрж, ліфт, тамбур, пандус - підземна парковка , слугує УКРИТТЯМ !! Квартира дуже затишна та тепла, спланована в: кухню-студію з лоджією , окрему спальню з гардеробом, коридор та санвузол (душова+ванна) Ціна 18 500 грн + к/п
  • продано
    Home Dev
    28 000 $
    903 $/м²

    Слобожанський просп. (Газети "Правда"), 100

    1 кімната
    31 / 20 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    8 міс. тому
    Продам 1к квартиру пр-кт Слобожанский (Правды) 100 2/5 этаж, площадь 31 м2 Квартира с хорошим капитальным ремонтом. Продажа с мебелью и техникой - заезжай живи. Квартира угловая но утеплена по периметру. Окна во двор, 3 световых проема Дом ОСББ, чистый подьезд, ухоженная придомовая территория. Отличное рассположение. Стоимость 28.000$ Звоните!
  • продано
    Home Dev
    42 000 $
    857 $/м²

    Будівельників вул. (Фрунзе), 28

    2 кімнати
    49 / 28 / 8 м²
    поверх 9 з 9
    8 міс. тому
    Продам 2-к квартиру с современным ремонтом в кирпичном доме. пгт. Слобожанское, ул. Фрунзе 28 Квартира с современным ремонтом, делали все для себя, качественно. Общая площадь 49м2 По планировке кухня студия и отдельная спальня с выходом на лоджию. Санузел совмещен, заменены все коммуникации, качественная сантехника. По всей квартире сделана стяжка, проводка, заменена система отопления на новую. Уютный и ухоженный двор с детской площадкой. Отличная инфраструктура района, есть школы, детсады, супермаркеты. Звоните, записывайтесь на просмотр.
  • здано
    Home Dev
    16 000 грн/міс

    Робоча вул., 178

    2 кімнати
    46 / 28 / 8 м²
    поверх 2 з 5
    8 міс. тому
    Здам 2-кімнатну квартиру, вул. Робоча,178 2/5 поверх, площа 46 м2 Квартира з хорошим ремонтом, меблями і технікой, дуже тепла, затишна, світла. Є все необхідне для проживання: диван, двохспальне ліжко, письмовий стіл, дві великі шафи-купе, 3 телевізора, газова варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, кондіціонер, пральна машина. В спальню куплять диван. В квартирі встановлена зарядна станція. Хороше розташування, розвинена інфраструктура, поряд є все необхідне: АТБ, аптеки, будівельний магазин, транспортна доступність. Ціна 16 000 грн.
  • здано
    Home Dev
    17 000 грн/міс

    Набережна Перемоги вул., 44м

    1 кімната
    45 / 30 / 10 м²
    поверх 6 з 12
    9 міс. тому
    Сдам 1к квартиру в новострое ж/м Победа Площадь 45м2, Этаж 6/12 Спланирована: кухня-студия с балконом, спальня, с/у Полная комплектация мебелью и техникой. Автономное отопление. Стоимость 17.000 грн + к/у
  • здано
    Home Dev
    1 400 $/міс

    Набережна Перемоги вул., 7

    3 кімнати
    92 / 70 / 20 м²
    поверх 18 з 24
    8 міс. тому
    Здам шикарну видову 3к квартиру в ЖК "Bartolomeo" 2 окремі кімнати і кухня-вітальня 92 кв м 18 з 24 поверх Неймовірний вид на ріку Автономна котельня Тепла підлога Повна комплектація меблів і техніки ГЕНЕРАТОР НА ЛІФТ І ОПАЛЕННЯ Ціна: 1400$
  • продано
    Home Dev
    35 000 $
    512 $/м²

    Запорізьке шосе, 2-А

    3 кімнати
    68 / 40 / 10 м²
    поверх 9 з 10
    8 міс. тому
    Продам 3к квартиру Запорожское шоссе 2а, Дафи, Подстанция, Гагарина Просторная и светлая квартира без ремонта. *Общая площадь 68,4 м2, кухня 7,5 м2 * 9 этаж 10ти этажного кирпичного дом, сверху полноценный тех этаж. Крышу ремонтировали в 23 году. * Чистый и ухоженный подъезд со свежим ремонтом. * Новый лифт * Уютный двор – большая детская площадка с игровой зоной и футбольным полем В шаговой доступности Дафи, Макдональдс, остановка транспорта, школы, садики, парк и все что необходимы для комфортной жизни и полноценного отдыха
  • продано
    Home Dev
    36 500 $
    936 $/м²

    Слави бульв., 18

    1 кімната
    39 / 19 / 10 м²
    поверх 9 з 10
    8 міс. тому
    Продам 1-к квартиру на бульваре Славы, Победа-4 Площадь 39/19/10 этаж 9/10 Состояние ремонт Продажа с мебелью и техникой отличное месторасположение Звоните, записывайтесь на просмотр
  • здано
    Home Dev
    16 000 грн/міс

    Українська вул., 34

    64 / 50 / 10 м²
    1 поверх
    1 сот
    3 кімнати
    8 міс. тому
    Оренда 3 к квартири з власним подвр'ям. 1 поверх 2-х поверхового будинку. площа 64 м2, електроопалення ( конвектори ), сучасний ремонт, дві кімнати прохідні третя кінцева окрема, є меблі та техніка, є гараж для зберігання речей не для авто. 10 хвилин пішки до центра. Суворо без тварин. Ціна 16 000 грн
  • здано
    Home Dev
    25 000 грн/міс

    Архипенка пров. (Полєнова), 10

    90 / 60 / 15 м²
    1 поверх
    10 сот
    3 кімнати
    8 міс. тому
    Сдам дом в районе Донецкого шоссе, переулок Архипенко  Дом спланирован в большую кухню, две спальни, гостиная, санузел, коридор. Дом полностью автономен - утеплен, подача воды из скважины, 2-х контурный газовый котел при отключениях света котел работает, есть газ и отопление. - площадь 90м2, дом с косметическим ремонтом, есть вся необходимая мебель и техника - кухня укомплектована техникой: газовая плита, духовой шкаф, СВЧ, холодильник - спальные места - 2 двуспальные кровати с матрасом и раскладной диван, в спальнях есть комоды и шкафы для одежды Просторный двор с газоном, декоративными растениями и фруктовыми деревьями. Во дворе есть укомплектованная беседка, мангальная зона. У...
  • здано
    Home Dev
    24 000 грн/міс

    Святошинська вул., 6

    4 кімнати
    82 / 60 / 12 м²
    поверх 6 з 9
    9 міс. тому
    Пропоную до оренди затишну та простору квартиру за адресою місто Київ, вул.Святошинська,буд.6. В квартирі пів року тому завершений ремонт, в кухні була повна заміна підлоги, встановлений кондиціонер в одній із кімнат та придбали сучасні та надійні меблі, квартира повністю утеплена ззовні. Станція метро в пішій доступності. Розглядаємо орендарів як сімейні пари так так і одиноких та незалежних , з тваринками можна лише з кішкою ( або кастрованим котиком) АЛЕ усі пошкодження квартирного майна сплачуються за рахунок орендарів
  • здано
    Home Dev
    16 000 грн/міс

    Українська вул., 30

    3 кімнати
    64 / 32 / 9 м²
    поверх 1 з 2
    8 міс. тому
    Оренда 3-кімнатної квартири з власним подвр'ям на вул. Українська,30 (перпендикулярно вул. Грушевського). 1 поверх 2-поверхового будинку, площа 64 м2, електроопалення ( конвектори ),. Сучасний ремонт, дві кімнати прохідні, третя остання окрема, необхідні меблі та техніка. Є гараж для зберігання речей (не для авто). Хороше розташування (15 хв пішки до центра). Ціна 16 000 грн. Без тваринок. Є ВІДЕООГЛЯД
  • продано
    Home Dev
    49 000 $
    1 043 $/м²

    Героїв просп., 9

    2 кімнати
    47 / 28 / 8 м²
    поверх 2 з 9
    8 міс. тому
    В продаже 2-к квартира на Победе-4, кодак, пр Героев 9 2 этаж, Общая площадь 47м2 Не угловая, В квартире сделан кап ремонт с заменой всех коммуникаций. Большая лоджия, утеплялась, идеально использовать под кабинет. Хороший двор, рядом базар, магазины, садик, 2 школы, отличная транспортная развязка Показы в любое удобное для вас время.
  • здано
    Home Dev
    18 000 грн/міс

    Набережна Перемоги вул., 40

    1 кімната
    45 / 25 / 10 м²
    поверх 17 з 24
    9 міс. тому
    Оренда 1 кімнатної квартири у житловому комплексі Фаворит, який знаходиться на Набережній Перемога 40. Квартира знаходиться на видовому 17 поверсі 24-х поверхового будинку. В квартирі виконан сучасний євроремонт. Тепла підлога. Повна комплектація меблями та технікою Гарна інфраструктура та транспортна розв'язка.
  • здано
    Home Dev
    12 500 грн/міс

    житловий масив Тополя-2 вул., 28

    2 кімнати
    45 / 25 / 8 м²
    поверх 7 з 9
    9 міс. тому
    Здам 2 кімнатну квартиру на житловому масиві Тополь 2. Квартира розташована на 7 поверсі 9-ти поверхового будинку. Квартира знаходиться в чистому та гарному стані, є всі необхідніі мебліі та техніка для комфортного проживання. Балкон засклений. В квартирі тепло. Поруч розвинута інфраструктура та транспортна розв'язк
  • здано
    Home Dev
    12 000 грн/міс

    Високовольтна вул., 28

    1 кімната
    42 / 26 / 7 м²
    поверх 5 з 5
    8 міс. тому
    Сдам большую 1 - комнатную квартиру в районе проспекта Науки ( Гагарина), ул. Высоковольтная. Этаж 5/5, площадь 42/26/7 м2, большая лоджия. Квартира с косметическим ремонтом, есть вся необходимая мебель и техника. Вся инфраструктура в шаговой доступности - АТБ, Варус, Макдональд, банки , парковая зона возле университета. Транспортная развязка отличная-легко можно добраться в любую точку города. Цена 12000 грн