Оголошень
14 572

Home Dev
    19 000 грн/міс

    Набережна Перемоги вул., 9-Б

    1 кімната
    50 / 40 / 10 м²
    поверх 15 з 25
    10 міс. тому
    Здам 1-кімнанту студію в ЖК Бартоломео Загальна площа 50м2 Поверх 15/24 Власна котельня Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання, після повного клінінгу З чудовим краєвидом ! Є відеогляд
  • здано
    Home Dev
    8 000 грн/міс

    житловий масив Тополя-3 вул., 13

    1 кімната
    35 / 20 / 8 м²
    поверх 1 з 9
    10 міс. тому
    Аренда 1к квартиры ж/м Тополь, р-н кинотеатра Сич Квартира в хорошем жилом состоянии. Есть все необходимое для жизни - мебель, техника. Окна мпо, есть застекленный балкон. Отлично подойдет паре/одному человеку. 1/9 этаж, 35м2 Дом ОСББ, подьезд с ремонтом, ухоженная придомовая территория, есть место для машины. В пешей доступности - магазины, рынок, остановка транспорта! Стоимость 8.000 грн + к/у Звоните!
  • здано
    Home Dev
    13 000 грн/міс

    Слави бульв., 18

    2 кімнати
    54 / 33 / 8 м²
    поверх 3 з 10
    10 міс. тому
    Аренда 2-к квартиры, с новым ремонтом, мебелью и техникой. Квартира большая 54м2, комнаты раздельные, кондиционер, бойлер, холодтльник, вытяжка, микроволновка ,электрочайник. Берем семью, можно с ребенком, строго без животных. стоимость 13000 грн+13000 грн залог + комиссия риелтора.
  • здано
    Home Dev
    21 000 грн/міс

    Івана Нечуя-Левицького вул. (Каруни)

    75 / 39 / 15 м²
    2 поверхи
    2 сот
    3 кімнати
    10 міс. тому
    Оренда 4-кімнатної квартири в приватному будинку на 2 му поверсі (на 1-му комерція) вул.Каруни (Слобожанський), Лівий берег +Загальна площа 75 м2 + 3 окремі кімнати + кухня - вітальня + Сигналізація+ відеоспостереження + Парко місце + Є місце для мангалу В квартирі є все необхідне для комфортного життя, всі меблі нові Тваринки обговорюються Ціна 21000 грн.+ комун
  • здано
    Home Dev
    19 000 грн/міс

    Набережна Перемоги вул., 9-Б

    1 кімната
    50 / 15 / 10 м²
    поверх 15 з 24
    10 міс. тому
    Оренда 1к квартири студії в преміальному ЖК на березі Дніпра загальна площа 50 м2 поверх 15/24 квартира повністю укомплектована меблями та технікою власна дахова котельня підземний паркінг Ціна 20 000 грн + к/п
  • здано
    Home Dev
    11 000 грн/міс

    Героїв просп., 23

    2 кімнати
    54 / 32 / 9 м²
    поверх 8 з 9
    10 міс. тому
    Сдам 2-к квартиру на Победе Квартира укомплектована мебелью и техникой Этаж 8 Есть Газ Площадь общая 54м2 Кондиционер Чистая и уютная квартира для порядочных людей. Звоните, уточняйте время просмотра.
  • здано
    Home Dev
    13 000 грн/міс

    Надії Алексєєнко вул. (Чичеріна), 106

    1 кімната
    38 / 20 / 9 м²
    поверх 10 з 12
    10 міс. тому
    Оренда 1к квартири вул. Надії Алексєєнко 106 площа 38 м2 поверх 10/12 планування: простора кухня з виходом на балкон, спальня з двоспальним ліжком та зоновано під кабінет, гардеробна та санвузол централізоване опалення повна комплектація меблями та технікою квартира дуже тепла розглянуть орендарів з маленькою дитинкою та охайною домашньою тваринкою Ціна 13 000 грн + к/п Телефонуйте для запису на перегляд. З повагою, ваш ріелтор Ольга.
  • здано
    Home Dev
    7 500 грн/міс

    Богдана Хмельницького вул., 10

    1 кімната
    18 / 12 / 3 м²
    поверх 5 з 5
    8 міс. тому
    Здам 1 кімнатну смарт-квартиру на лівому березі Дніпра по вулиці Богдана Хмельницького 10, р-н Косіора, поверх 5/5, загальна площа 18м2, в наявності є всі необхідні меблі та техніка. Ідеальний варіант для однієї людини. Поруч магазини, зупинка транспорту, вартість оренди 7500 грн. Телефонуйте, ключі на руках.
  • здано
    Home Dev
    1 800 $/міс

    Володимира Вернадського вул. (Дзержинського), 35-Т

    3 кімнати
    232 / 116 / 29 м²
    поверх 3 з 7
    2007 рік побудови
    3 міс. тому
    Сдам! Просторная статусная 3-к квартира в элитном ЖК Амфитеатр на ул.Вернадского!! + престижный спокойный и бехопасный район + 3/7 этаж + панорамные окна + общая площадь 232.4 м2, кухня 29 м2 + высота потолков 3.3 м + 2 санузла + постирочная и гардеробная комнаты + просторная гостиная 77 м2 + меблирована и оснащена бытовой техникой + система кондиционирования + множество встроенных шкафов (в спальном и кухонном пространствах, а также в прихожей) + 2 персональных входа/выхода в квартиру — один через подземный паркинг, второй через благоустроенный зеленый двор + возможность укрыться в подземном паркинге во время воздушной тревоги + просторная персональная терраса (площадь террасы 40 м2) с авт...
  • продано
    Home Dev
    26 000 $
    605 $/м²

    Науки просп. (Гагаріна), 69

    2 кімнати
    43 / 30 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    10 міс. тому
    Продам 2 ком квартиру Хрущевка на пр Науки (Гагарина) верх +Кирпичный дом торцом к проспекту ! + Площадь 43 м2 + 4 этаж/5 + Квартира угловая, но теплая! со смежными комнатами с балконом! + Состояние квартиры жилое , можно под Ваш ремонт. +Хорошее расположение дома, окна квартиры все выходят в тихий двор. +Чистый ухоженный подъезд, хорошие порядочные соседи.
  • здано
    Home Dev
    8 300 грн/міс

    Мануйлівський просп. (Воронцова), 77

    1 кімната
    40 / 18 / 10 м²
    поверх 8 з 9
    10 міс. тому
    Здам 1-кімнатну квартиру початок пр. Слобожанський, пр.Мануйловський 77. Чудове місце, саме початок пр. Слабожанський Квартира світла, тепла, у відмінному житловому стані з усіма необхідними меблями та технікою. 8 /9 поверх, загальна площа 40 м2, кухня 10 м2, кімната 18м2 Лоджія засклена. Гарне розташування, все необхідне для повноцінного життя та відпочинку в пішій доступності, до центру 5 хвилин на транспорті. Відмінна транспортна розв'язка. Без тварин. Ціна: 8300 грн.
  • здано
    Home Dev
    6 000 грн/міс

    Петра Калнишевського просп. (Косіора), 10

    1 кімната
    34 / 17 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    10 міс. тому
    Оренда 1 кімнатної квартири на проспекті Петра Калнишевського будинок 10. Квартира знаходиться на 2 поверсі 5-ти поверхового будинку. Стан квартири житловий, немає спального місця. Є пральна машина, холодильник, газова колонка, газова плита. Поруч розвинена інфраструктура та транспортна розв'язка.
  • продано
    Home Dev
    26 000 $
    553 $/м²

    Науки просп. (Гагаріна), 96

    2 кімнати
    47 / 28 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    10 міс. тому
    Продам 2-к квартиру Гагарина 96 4/5 Угловая Дом торцом к красной линии. Окна во двор Совмещенный санузел состояние простое, жилое 26000 у.е. торг
  • продано
    Home Dev
    50 000 $
    926 $/м²

    Героїв просп., 4

    2 кімнати
    54 / 33 / 8 м²
    поверх 6 з 9
    10 міс. тому
    Продам 2-к квартиру в Днепре на ж/м Победа-4 (пр. Героев д.4) возле ТЦ Кодак. Чешка, все раздельно, капитальный ремонт, не угловая. Квартира продается с мебелью и техникой, встроенная кухня с вытяжкой, холодильник, стиралка, спальня, кондиционер, бойлер, счетчики на все. Лучшее расположение дома на Победе, рядом вся необходимая инфраструктура, закрытый двор, супермаркеты Варус, АТБ, продуктовый рынок, несколько ТЦ, Макдональдс, в шаговой доступности набережная Днепра. Квартира подойдет как для жилья без дополнительных расходов, так и для последующей сдачи в аренду. Документы в порядку, хозяева в городе.
  • здано
    Home Dev
    10 000 грн/міс

    Володимира Вернадського вул. (Дзержинського), 16

    1 кімната
    40 / 25 / 7 м²
    поверх 3 з 4
    10 міс. тому
    Оренда 1к квартири біля Парка Шевченка Володимира Вернадського 16 загальна площа 40 м2 поверх 3/4 централізоване опалення, підігрів води бойлер комплектація меблями та технікою закритий двір ( ворота на пульті) є закріплене паркомісце до Дмитра Яворницького 10 хвилин пішки Ціна 10 000 грн + к/п
  • здано
    Home Dev
    8 000 грн/міс

    Івана Мазепи просп. (Петровського), 50-А

    2 кімнати
    46 / 30 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    10 міс. тому
    Аренда 2комн.квартиры, проспект И.Мазепы 50а, , 5/5, 46кв, кухня 6кв.,комнаты раздельные, двухсторонняя, в хорошем жилом состоянии. Хорошее месторасположение рядом магазины, супермаркеты, поликлиника, отличная транспортная развязка. Цена 8000+ком.усл
  • здано
    Home Dev
    17 000 грн/міс

    Січеславська вул., 4

    1 кімната
    45 / 30 / 10 м²
    поверх 3 з 6
    10 міс. тому
    Сдаётся 1-к квартира в ЖК “Олимпийский” — 3/6 этаж, 45 м² | 17 000 грн/мес Современная, светлая квартира с ремонтом и комфортной планировкой. ✅ Автономное отопление ✅ Тёплый пол в санузле ✅ Закрытый двор, видеонаблюдение ✅ Дом малоквартирный — тихо и спокойно Отличная локация — рядом всё необходимое: транспорт, магазины, кафе, спортзал. 📞 Звоните!
  • продано
    Home Dev
    39 900 $
    907 $/м²

    Олександра Щербакова вул. (Вакуленчука), 2

    2 кімнати
    44 / 30 / 7 м²
    поверх 4 з 5
    10 міс. тому
    Продам 2-к квартиру в отличном состоянии Этаж 4/5 этаж Общая площадь 44 м2 Комнаты раздельные Состояние : новый ремонт Останется вся мебель и техника Звоните, записывайтесь на просмотр.
  • здано
    Home Dev
    15 500 грн/міс

    Набережна Перемоги вул., 140

    2 кімнати
    54 / 29 / 9 м²
    поверх 6 з 12
    10 міс. тому
    Сдам 2-комнатную квартиру на ж/м Победа-6, Набережная Победы,140 Этаж 6/12, площадь общая 54м2. Две раздельные комнаты, большая кухня, лоджия. Квартира с ремонтом, мебелью и техникой. Хорошее расположение, рядом вся инфраструктура, набережная, пляж, коса с зонами отдыха, конечные остановки транспорта. Цена 15500грн + ком.услуги
  • здано
    Home Dev
    15 000 грн/міс

    Січеславська наб. (В. І. Леніна), 39

    2 кімнати
    44 / 30 / 6 м²
    поверх 2 з 9
    10 міс. тому
    Оренда 2-кімнатної квартири в центрі міста на Січеславській Набережній б.39. Поверх 2/9, площа 44/30/6 м2, планування кімнат суміжно-роздільне. Квартира з акуратним косметичним ремонтом, є необхідні меблі і техніка. З вікон вид на набережну, р.Дніпро. Відмінне розташування в самому центрі міста, вся інфраструктура, транспорт, набережна, р.Дніпро. Ціна 15 000 грн+комунальні. Без домашніх улюбленців(
  • продано
    Home Dev
    46 000 $
    230 $/м²

    Єфрейтора Пирогова вул.

    200 / 62 / 18 м²
    2 поверхи
    6 сот
    6 кімнат і більше
    2003 рік побудови
    11 міс. тому
    Просторный дом для жизни и отдыха в Таромском — идеальное место для семьи Мечтаете о доме, где хватит места каждому? Где можно проводить летние вечера в собственной беседке, собирать урожай в молодом саду, устраивать семейные ужины в просторной кухне и просто жить с ощущением уюта и свободы? Предлагаю вам двухэтажный дом на ул. Ефрейтора Пирогова — это не просто квадратные метры, это территория вашей будущей жизни. Площадь дома — 199,8 м², 6 приватизированных соток земли. Цокольный этаж: кухня, 2 комнаты, кладовая и подвал. Первый этаж: 4 уютные спальни, раздельный санузел, просторный коридор. Отдельная летняя кухня, гараж, беседка, душ и санузел во дворе. Новый экономичный котел, замене...