Рієлторів
264
Оголошень
13 961

12 000 грн/міс

    Академіка Янгеля вул., 8

    2 кімнати
    45 / 27 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    6 міс. тому
    Оренда 2-кімнатної квартири вул.Академіка Янгеля Поверх 2/5, кімнати окремі, санвузол роздільний, балкон. Косметичний акуратний ремонт, бойлер, кондиціонер, чавунні батареї, комплектація необхідними меблями та технікою. Ціна 12000 грн.+кп без тваринок(
  • здано
    Home Dev
    22 000 грн/міс

    Верстатобудівний пров., 3

    4 кімнати
    144 / 92 / 17 м²
    поверх 9 з 16
    6 міс. тому
    Здам простору 3к квартиру 144 м², пров. Верстатобудівельний, 3 , Дніпро деальне житло для родини з дітьми або пари! В оренду пропонується 3-кімнатна квартира у Чечелівському районі, пров. Верстатобудівельний, 3. — 144,1 м² загальна площа — 9 поверх із 16 — Цегляний будинок — Капітальний ремонт Планування: простора кухня, вітальня, дві спальні, балкон, два санвузли. Є можливість проживання з невеликим улюбленцем. Зручна інфраструктура: поруч школа, магазини, транспорт. Оренда: 25 000 грн/міс Комісія АН: 100% Дзвоніть вже сьогодні, квартира готова до перегляду!
  • здано
    Home Dev
    8 500 грн/міс

    Добровольців пров., 6

    2 кімнати
    54 / 30 / 9 м²
    поверх 9 з 9
    6 міс. тому
    Сдается 2-к квартира на Победе-6 пер. Добровольцев 6 общая площадь 54 м2 комнаты раздельные этаж 9 /9 МП окна 2 кондиционера Застеклен балкон Квартира чистая и уютная для семьи БЕЗ ЖИВОТНЫХ ( 8500 грн.+ комун
  • продано
    Home Dev
    75 000 $
    1 014 $/м²

    Миколи Різоля вул. (Маршала Судця), 42

    2 кімнати
    74 / 34 / 17 м²
    поверх 6 з 6
    6 міс. тому
    БЕЗНАЛ ДА Продам 2-к квартиру с автономным отоплением 74м2 Победа Продам 2-к квартиру в лучшем районе города Днепр, ЖК Пролисок. 74м2 6этаж В квартире сделан капитальный ремонт Остается встроенная мебель и техника Хорошая планировка, высокие потолки, не угловая Есть парко-место во дворе Газовое отопление Закрытый двор, видео-наблюдения, консьерж, тупик всех маршруток, рядом школы и садик.
  • здано
    Home Dev
    8 500 грн/міс

    Добровольців пров., 6

    2 кімнати
    54 / 33 / 8 м²
    поверх 9 з 9
    6 міс. тому
    Квартира після косметичного ремонту, МП вікна, засклен балкон МП на підлозі частково ленолеум, техніка (2 кондиціонери, холодидьник, газова пічь, стиральна машина, та бойлер). Квартира чистесенька та пахне новим. Беремо порядну сім'ю можна з дитинкою. БЕЗ ТВАРИН.
  • здано
    Home Dev
    16 000 грн/міс

    Володимира Вернадського вул. (Дзержинського), 19/21

    2 кімнати
    45 / 32 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    6 міс. тому
    Сдам в аренду 2-комнатную квартиру рядом с Парк Шевченко, Владимира Вернадского, ул. 19-21 2 этаж с балконом / 5-этажный кирпичный дом. Просторная студия с кухонной зоной и зоной отдыха, плюс спальня с гардеробной комнатой. Есть застекленный балкон. Отопление центральное, в квартире очень тепло всегда!! Газовая печь на кухне. Расположение: перекресток улицы Владимира Вернадского и улицы Рогалева. Большой закрытый двор. Собственная детская площадка, зеленые хвойные насаждения Гостевой паркинг. Бронированная дверь с кодовым замком на входе в подъезд. ПЕРВАЯ сдача. Цена 16,000 грн.
  • здано
    Home Dev
    14 000 грн/міс

    Січових Стрільців вул. (Артема), 89

    2 кімнати
    43 / 27 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    6 міс. тому
    Оренда 2-кімнатної квартири вул. Січових Стрільців (Артема )(верх) 2/5 поверх, площа 43/27/6 м2, планування кімнат суміжно-прохідне, санвузол суміщений, балкон. Косметичний ремонт, меблі та техніка, підігрів води - колонка. Хороше розташування, розвинена інфраструктура, транспортна доступність. Ціна 14,000 грн.+ комун.
  • продано
    Home Dev
    55 000 $
    948 $/м²

    Набережна Перемоги вул., 126

    2 кімнати
    58 / 42 / 11 м²
    поверх 8 з 14
    6 міс. тому
    Ви давно мріяли жити у Дніпрі, у районі з розвиненою інфраструктурою? Ось він — шанс, який з’являється дуже рідко. Перемога-5, Набережна Перемоги 126 — один з найпрестижніших і найзручніших районів міста. 58 м² ідеального простору з кухнею 10,7 м², розширена лоджією. Квартира утеплена, з новою проводкою та комунікаціями. Ремонт «для себе» з дорогих матеріалів: Італійські шпалери, бельгійський ламінат у спальні; Німецькі шпалери й ламінат у вітальні; Весь кахель — Іспанія; Декоративна штукатурка Aura; Сантехніка Grohe, інсталяція Roca. Вбудована техніка преміум-класу: Bosch, Electrolux, LG. Вам навіть не доведеться нічого докуповувати — заїхали й одразу насолоджуєтеся комфортом. Будинок ОСББ,...
  • здано
    Home Dev
    14 000 грн/міс

    Січових Стрільців вул. (Артема), 89

    2 кімнати
    45 / 28 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    6 міс. тому
    Здам 2-кімнатну квартиру в центральній частині міста Дніпро, вулиця Січових стрільців 89. Хороший 2/5 поверх, стан житловий, в наявності всі необхідні меблі та побутова техніка. Поруч магазини, зупинка транспорту, до центра міста 5 хвилин. Вартість оренди 14000+к.п Розглянемо порядних орендарів можна з дітками та маленькими тваринками.
  • здано
    Home Dev
    63 000 грн/міс
    420 грн/м²

    Івана Акінфієва вул. (Фучика), 17

    багатофункціональне приміщення
    150 м²
    6 міс. тому
    Общая площадь объекта 150 м2, разделено на три автономные части 70, 60 м2 и 20 м2 общий задний вход. мощность заведена 35 кВт, подойдет под офис или магазин. 711683
  • здано
    Home Dev
    23 000 грн/міс

    Запорізьке шосе, 32

    1 кімната
    45 / 30 / 10 м²
    поверх 10 з 10
    7 міс. тому
    Аренда ЖК Счастливый 2 9 секция 10 этаж 45 м2 Новый ремонт Никто не жил Полная комплектация Рассмотрят с ребенком Цена 23.000 грн
  • здано
    Home Dev
    12 000 грн/міс

    Екіпажний пров., 1

    3 кімнати
    67 / 45 / 7 м²
    поверх 3 з 9
    7 міс. тому
    Простора 3-кімнатна квартира на Соколі! Затишна, тепла та доглянута квартира з повним меблюванням і побутовою технікою — заїжджай і живи! Усі кімнати роздільні, санвузол окремий. 3 поверх 9-поверхівки, житловий масив Сокіл-1, буд. 1, корп. 8. ✅ Можна з дітьми 🐾 Можна з тваринами 🌍 Беруть іноземців Ідеальний варіант для сімейного проживання! ❤️
  • здано
    Home Dev
    7 500 грн/міс

    Василя Симоненка вул. (Таманська), 1-А

    1 кімната
    31 / 17 / 7 м²
    поверх 1 з 3
    7 міс. тому
    Квартира , расположена по ул.В.Симоненко, возле парка(старая часть Приднепровска), первый этаж , в хорошем состоянии, МПО, есть вся необходимая мебель и бытовая техника. Хорошее месторасположение рядом магазины ,школа, парк, тупик всех маршруток.
  • продано
    Home Dev
    52 000 $
    908 $/м²

    Писаржевського вул., 11

    2 кімнати
    57 / 22 / 30 м²
    поверх 1 з 11
    6 міс. тому
    Рассмотрим безналичный расчет! Продам светлую, просторную 2 комнатную квартиру в кирпичном доме Писаржевского 11 -Общая площадь 57 м2. - 1й высокий этаж 11 этажного кирпичного дома - Планировка: кухня-гостиная (разделенная на зоны для приготовления пищи и зону отдыха) и просторная спальня – Тихий и ухоженный двор; – Парковка: автомобиль можно парковать во дворе либо с противоположной стороны дома, либо на охраняемом паркинге соседнего дома; – ОСББ; – Хорошие соседи. Рядом: ТЦ Нагорка, ТЦ Лето, Термы, АТБ, Варус, школы, садики, больница Мечникова, парк Шевченко, Севастопольский парк, сквер Соборный, отличная транспортная развязка. Подойдет как для проживания, так и в качестве инв...
  • здано
    Home Dev
    18 000 грн/міс

    Майдан Озерний вул. (Боброва), 28

    2 кімнати
    51 / 32 / 11 м²
    поверх 3 з 3
    7 міс. тому
    Здам 2к квартиру , в котрій ще ніхто не проживав ! Перша Здача, Екатериненка! Вул. Майдан Озерний (Боброва), 28 - індивідуальне газове опалення - 51,2 м2 | 3/3 поверх - тепла підлога в коридорі та с/в - дорогий, якісний дизайнерський ремонт, квартира дуже тепла Квартиру доукомплектують! Довезуть до заїзду орендаря ліжко, диван, телевізор, штори та кухонний стіл. З тваринками не можна ( Можна з дітьми, шкільного віку За оперативним показом чи деталями телефонуйте, все розповім, також є ВІДЕООГЛЯД! Будинок та двір: Вхід до будинку через решіткові великі ворота в невеликий двір, машини туди люди не паркують, що б не заважати один одному ходити, для цього є парко місця поряд з будинком....
  • здано
    Home Dev
    13 000 грн/міс

    Героїв просп., 35

    3 кімнати
    66 / 40 / 9 м²
    поверх 3 з 9
    6 міс. тому
    Сдам 3-комнатную квартиру на Победе-6, пр. Героев + три раздельные комнаты, этаж 3/9, теплая и светлая квартира + в аккуратном жилом состоянии (на кухне, в сан. узлах и комнате – косметический ремонт, в зале – состояние без ремонта), окна МПО + мебель и техника + отличное расположение, развитая инфраструктура, хорошая транспортная развязка Цена 13000 грн.+ комун. Торг возможен
  • здано
    Home Dev
    13 000 грн/міс

    Робоча вул., 22-А

    1 кімната
    35 / 20 / 8 м²
    поверх 4 з 9
    6 міс. тому
    Сдам 1-кімнатну квартиру на вул. Робоча,22а, (низ), Правий берег + цегляний будинок, не високий середній поверх 4/9, загальна площа 35м2 + квартира світла, тепла, не кутова + капітальний ремонт + лічильники на світло, газ, воду + спланована в кухню-студію та зону спальні (без вікна) + є всі меблі та техніка ЛРОм Ціна 13000грн + ком. послуги
  • продано
    Home Dev
    23 000 $
    622 $/м²

    Слави бульв., 48

    1 кімната
    37 / 30 / 7 м²
    поверх 8 з 9
    7 міс. тому
    Продам 1-кімнатну квартиру на ж/м Сокіл, бул. Слави, 48 Простора та світла квартира розташована на 8-му поверсі 9-поверхового будинку. Загальна площа — 37 м². 🔹 Квартира не кутова, тепла, з правильним плануванням. 🔹 Стан – чисте радянське, що дозволяє зробити ремонт повністю під себе, без переплат за чужі роботи. 🔹 Будинок доглянутий, створене ОСББ. 🔹 Працює ліфт. 🔹 Зручне розташування — поруч магазини, школи, дитячі садки, транспортна розв’язка, набережна. 💰 Вартість: 23 000$ (торг можливий для реального покупця)
  • здано
    Home Dev
    12 000 грн/міс

    Зимових Походів вул. (Молодогвардійська), 39

    3 кімнати
    62 / 38 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    6 міс. тому
    В оренді чудова 3-на квартира на другому поверсі 5-ти поверхового будинку. В квартирі зроблений капітальний ремонт. Дуже світла та простора. Тепла підлога. Гардероб. Є все необхідне для комфортного проживання. До центра міста 15 хв.
  • здано
    Home Dev
    3 000 грн/міс
    214 грн/м²

    Миколи Руденка вул. (Войцеховича), 60б

    багатофункціональне приміщення
    14 м²
    7 міс. тому
    Аренда кабинетов на улице Войцеховича, 60 Б + Локация: удобное расположение на 2-м этаже. + Площадь: 3 кабинета по 14 м2 каждый – идеальный выбор для офиса, студии или кабинета специалиста. + Удобства: санузел на этаже. + Коммунальные: оплачивается только электроэнергия и вода. Преимущества: Комфортные кабинеты с естественным освещением Удобный доступ для сотрудников и клиентов Создайте идеальное пространство для вашего бизнеса! Звоните прямо сейчас, чтобы договориться о просмотре.
  • здано
    Home Dev
    13 000 грн/міс

    Героїв просп., 35

    3 кімнати
    66 / 40 / 9 м²
    поверх 3 з 9
    6 міс. тому
    Сдам 3-комнатную квартиру на Победе-6, пр. Героев + три раздельные комнаты, безопасный не высокий средний этаж 3/9, теплая и светлая квартира + в аккуратном жилом состоянии (на кухне, в сан. узлах и комнате – косметический ремонт, в зале – состояние без ремонта), окна МПО + есть мебель и техника + хорошее место, рядом вся инфраструктура Лром + цена обсуждается