Home Dev
Home Dev
Днепр
Показать телефон
Рекомендовать
Gold partner
8
Лет на рынке
3
Года на сайте
23
Риелторов
264
Объявлений
13 961
Рекламная
активность

О компании

Портфолио реализованных объектов (1151)

  • продано
    Home Dev
    82 000 $
    891 $/м²

    Мандрыковская ул., 336

    3 комнаты
    92 / 40 / 35 м²
    этаж 4 из 10
    2 нед. назад
    Продам 3-к квартиру на Победе-5 .Мандриківська,336 Кирпичный дом от Созидателя 4/10, Общая площадь 92,5 кв.м 2 отдельные спальни, большая кухня и гостинная 3 балкона, один из них с отоплением отопление крышная котельня 2 кондиционера Есть газ Посудомойная машина Парковка возле дома Удобное месторасположения, отличная инфраструктура Звоните, записывайтесь на просмотр.
  • продано
    Home Dev
    52 000 $
    963 $/м²

    Сечевых Стрельцов ул. (Артема), 1

    2 комнаты
    54 / 35 / 8 м²
    этаж 3 из 3
    2 нед. назад
    Продам 2к квартиру в центре Артёма/яворницкого/січових стрільців + Артёма 1 (січових стрільців) + 3/3 этаж + 54м2 + зонированая кухня, гостевая и изолированная спальня + укомплектована мебелью и техникой + классная локация + развитая инфраструктура 52.000$ Приглашаю на просмотр
  • продано
    Home Dev
    285 000 $
    2 065 $/м²

    Дмитрия Донцова ул. (Дмитра Донського), 3

    Відеотур Нагорный
    4 комнаты
    138 / 85 / 19 м²
    этаж 4 из 7
    2 нед. назад
    Уникальное предложение для тех, кто ценит комфорт, стиль, уют, приватность! 4к студия в КД Консоль, возле парка Шевченко, ул.Д.Донцова -Общая площадь 138 м2 - 4 этаж 7 этажного клубного дома на 9 квартир -Отопление автономное - двухконтурный газовый котел (+мини бойлер) -Очистка питьевой воды Akvantis, также подключена очистка воды на ванну и душ - Дорогой, качественный, дизайнерский, Новый и ОЧЕНЬ современный ремонт Премиум класса. Сделан в 2023 году Все продумано до мельчайших деталей! -Планировка: кухня-студия, 3 спальни, 3 сан узла, 2 гардеробные. -Квартира полностью укомплектована Премиальной техникой и мебелью. Техника -Miele и SMEG, кухня – Dada (Ферарри среди кухонь!), сантехника –...
  • продано
    Home Dev
    52 000 $
    788 $/м²

    Героев просп., 18

    єВідновлення Победа
    3 комнаты
    66 / 38 / 12 м²
    этаж 8 из 9
    2 нед. назад
    Продается квартира по планировке кухня-гостиная и 2 отдельных спальни. В квартире выполнен капитальный ремонт с заменой всех коммуникаций. Перепланировка узаконена. Есть лоджия. Общая площадь 66м2 Этаж 8/9 Рассмотрим безналичный расчет. Звоните, записывайтесь на просмотр.
  • продано
    Home Dev
    68 500 $
    993 $/м²

    Набережная Победы ул., 136-А

    2 комнаты
    69 / 33 / 12 м²
    этаж 1 из 10
    2 нед. назад
    Продам 2-к квартиру Победа, Набережная Победы 136А Дом кирпичный, Созидатель 68м2 1 высокий этаж Автономное газовое отопление Консьерж Квартира укомплектована мебелью Рассмотрим БЕЗНАЛИЧНЫЙ расчет
  • сдано
    Home Dev
    3 000 $/мес

    Дмитрия Донцова ул. (Дмитра Донського), 3

    4 комнаты
    138 / 84 / 20 м²
    этаж 4 из 7
    2005 год постройки
    2 нед. назад
    Сдам 4к студия Новострой КД Консоль, ул. Донцова , парк Шевченко Новый эксклюзивный дизайнерский ремонт. Техника премиум класса Площадь 138 м2 4/6 Планировка: Кухня - гостиная, 3 отдельных спальни, 3 санузла, 2 гардеробные Закрытый двор, консьерж, подземный паркинг на 1 место в цене. Стоимость: 3000 $ Звоните, экс, ключи! Квартира свободна с 11 апреля.
  • продано
    Home Dev
    32 000 $
    489 $/м²

    Вишнева

    єВідновлення
    66 / 40 / 9 м²
    1 этаж
    38 сот
    4 комнаты
    1980 год постройки
    1 мес. назад
    Продам будинок в с.Ракшивка 20км від міста Дніпро. Будинок ценляний, 65,5м2 повністю придатний для проживання. В будинку є санвузол, вода, газ, світло. Площа ділянки 38сот, приватизована. Документи на будинок в порядку, готові до продажу. Вулиця асфальтована з вуличним освітленням. Поряд річка Сура, дитячий майданчик, зупинка. Розглядається продаж по програмі Є-відновлення
  • сдано
    Home Dev
    10 000 грн/мес

    Алана Шепарда ул. (Суворова), 34

    1 комната
    30 / 18 / 5 м²
    этаж 5 из 5
    3 нед. назад
    загальна площа 30 м2 поверх 5/5 ( є тех поверх) централізоване опалення, газова колонка на обігрів води кондиціонер працює на обігрів , квартира утеплена в квартирі виконано перепланування: кухня-студія,окрема спальня без вікна, санвузол та утеплений балконз робочим місцем в квартирі багато місць для зберігання: велика шафа при вході та шафа купе в спальні пральну машинку , диван, кухонний стіл та стільці довезуть поруч вул. Енергетична, Академіка Янгеля, Будівельників, Тітова, Новокримська, пр Богдана Хмельницького поруч супермаркет, зупинка транспорту, аптека, школа 62 Ціна 10 000 грн + к/п Телефонуйте, щоб записатися на перегляд — можливо, саме ця квартира стане вашим новим домом. З пов...
  • сдано
    Home Dev
    25 000 грн/мес

    Вартових Неба ул. (Бородинская), 26

    1 комната
    42 / 18 / 9 м²
    этаж 3 из 5
    3 нед. назад
    Здається в оренду квартира вул. Вартових Неба (Бородинська), б.26 Площа загальна 42 м2 Поверх 3/5 Переваги: Індивідуальне газове опалення, тепла підлога Планування: кухня-студія (зонована), окрема спальня, гардеробна, санвузол з ванною та великий балкон Є всі меблі та техніка (телевізор, посудомийка, кондиціонер). Сучасний ремонт в пастельних, теплих тонах. Квартира спокійна, охайна та затишна. Здається сім'ї або одній людині без дітей та тварин. Телефонуйте. Квартира вільна.
  • сдано
    Home Dev
    23 000 грн/мес

    Шевченко пер., 9

    1 комната
    46 / 20 / 18 м²
    этаж 3 из 15
    2021 год постройки
    1 мес. назад
    Здам в оренду затишну студію площею 46 м2 в ЖК Loft Smart, пров.Шевченко,9 (вул.Паторжинського) Розташована на 3/15 поверсі будинку бізнес класу, площа 46 м2. Квартира з сучасним ремонтом. Є велике ліжко із ортопедичним матрасом та диван. Вбудована кухня, кондиціонер, телевізор, тепла підлога по всій площі квартири. Техніка: пральна та посудомийна машина, потужна витяжка, духова шафа, мікрохвильова піч та чайник. Власники потурбувалися про арендатора та встановили зарядку станцію на випадок відключення світла! Крім того, на склі вікон є захисна плівка яка захищає від ударної хвилі та затримує до 80% сонячного тепла. Відсутність зайвих стін створює атмосферу дорогого лофту. Це не...
  • сдано
    Home Dev
    8 000 грн/мес

    Героев просп., 4

    1 комната
    36 / 19 / 9 м²
    этаж 9 из 9
    1984 год постройки
    3 нед. назад
    Здається 1 кімната квартира на ж/м Перемога -4, проспект Героїв будинок 4. Квартира не кутова, знаходиться на 9/9 поверсі, ліфт працює завжди. Хороший житловий стан, в наявності є всі необхідні меблі та побутова техніка, вікна мпо, балкон мпо, пічка газова, санвузол у кафелi, є водонагрівач , пральна машина автомат, холодильник, кондиціонер, спальне ліжно- розкладний диван, шафа-купе для ваших речей. Розглянемо порядних орендарів: одного, пару, можливо з дитинкою та деякими маленькими тваринками Вартість оренди квартири 8000 грн+ к п
  • продано
    Home Dev
    36 500 $
    676 $/м²

    Космическая ул., 29

    2 комнаты
    54 / 34 / 8 м²
    этаж 9 из 9
    4 нед. назад
    В продаже 2-к квартира жм Сокол- 1 ул. Космическая, д.29 Квартира в хорошем жилом состоянии. Все фото соответствуют. Чешка. Установлены МПО. Менялись коммуникации и сантехника. Крыша после капитального ремонта. Дом ОСББ. Очень хороший двор с ухоженными клумбами и палисадниками. В квартире остается все , кроме холодильника и мелкой бытовой техники. Квартира находится в доме с кооперативной формой управления. Поэтому в подъезде свежий ремонт, во дворе ухоженные красивые палисадники, новый лифт. Все вопросы , касающиеся содержания , обслуживания или ремонта дома решаются очень быстро. Развитая инфраструктура - рядом продуктовые магазины, Аврора , остановка общественно...
  • продано
    Home Dev
    37 000 $
    949 $/м²

    Героев просп., 23

    єВідновлення Победа
    1 комната
    39 / 19 / 9 м²
    этаж 7 из 9
    4 нед. назад
    Продам 1-к квартиру на Победе Рассматриваем безналичный расчет, СЕРТИФИКАТ В квартире выполнен капитальный ремонт в 2024 году Общая площадь 39 м2 Большая квадратная кухня Балкон не застеклен Счетчики есть на все. В стоимость входит мебель и техника Звоните, записывайтесь на просмотр
  • сдано
    Home Dev
    25 000 грн/мес

    Вартових Неба ул. (Бородинская), 26

    2 комнаты
    44 / 30 / 6 м²
    этаж 3 из 5
    4 нед. назад
    Оренда 2к квартири вул. Бородинська 26 . Площа 42 м2 Поверх 3/5 Індивідуальне газове опалення, тепла підлога Планування: кухня-студія (зонована), окрема спальня, гардеробна, санвузол та великий балкон Є всі меблі та техніка (телевізор, посудомийка, кондиціонер) Без дітей та тварин . Ціна 25 000 грн + к/п
  • сдано
    Home Dev
    18 000 грн/мес
    391 грн/м²

    Беляева ул. (Беляева), 8-А

    многофункциональное помещение
    46 м²
    2020 год постройки
    1 мес. назад
    Здам приміщення на Лівому березі, в ЖК «Молодіжний» вул. Бєляєва, 8а (зі сторони Нової пошти). Площа — 46 м². Фасадний вхід. Встановлений трифазний електрокотел для води та опалення. Кондиціонери в коридорі та кабінеті, тепла підлога. Приміщення здається з меблями та технікою. Ідеально підійде під б’юті-сферу, масажний кабінет або інші види діяльності. Телефонуйте: [телефон скрыт]— ваш рієлтор Олена!
  • сдано
    Home Dev
    15 000 грн/мес

    Гидропарковая ул., 1

    2 комнаты
    54 / 35 / 8 м²
    этаж 1 из 9
    1 мес. назад
    Здам 2-кімнатну квартиру на ж/м Парус вул. Гідропаркова, 1 🔹 Площа: 54 м² 🔹 1 поверх 🔹 З ремонтом 🔹 Перша здача Без тварин та маленьких дітей Тихий двір. Поруч дитячий майданчик, Варус, кінцева маршруток, школи, садочки, кав’ярні, магазини, ринок 💰 15 000 грн
  • сдано
    Home Dev
    17 000 грн/мес

    Набережная Победы ул., 42

    1 комната
    40 / 25 / 11 м²
    этаж 2 из 12
    2021 год постройки
    1 мес. назад
    Оренда 1-кімнатної квартири-студії в ЖК Рівер Парк Площа: 40 м² Поверх: 2 / 12 Квартира обладнана автономним газовим опаленням, теплою підлогою, посудомийною машиною, кондиціонером. Світла, охайна, повністю готова до проживання. Вартість оренди: 18 000 грн на місяць. Телефон: [телефон скрыт] Контактна особа: Олена Квартира вільна. Перегляд за домовленістю.
  • сдано
    Home Dev
    18 000 грн/мес
    486 грн/м²

    Володимира Мономаха ул. (Московська), 17

    офисное помещение
    37 м²
    1 мес. назад
    Сдам помещение 37м2 в Бизнес Центре на ул. Владимира Мономаха 17А Помещение расположено на среднем этаже. В БЦ круглосуточная охрана, два лифта, отопление. Сдается с мебелью что на фото. 18 000 гривен + обслуживание + свет (коммунальные)
  • продано
    Home Dev
    54 000 $
    806 $/м²

    Славы бульв., 28

    3 комнаты
    67 / 42 / 10 м²
    этаж 4 из 9
    1 мес. назад
    Продам 3-х квартиру ЖМ Сокол, Бульвар Славы 28 - +4 этаж из 9 + Общая 67м2, кухня 10 м2 + Квартира с ремонтом, полностью изменена проводка, трубы, батареи. + Укомплектована мебелью и техникой, все остается 3 отдельные спальни, просторная кухня, раздельный санузел, лоджия. + Двухсторонняя, не угловая, теплая. Есть тамбур на 2 квартиры Хорошее месторасположение, рядом магазины, школа, остановка транспорта и проч. Владелец в стране никто не прописан. Рассмотрим наличный и безналичный расчет, готовый к скорой сделке.
  • сдано
    Home Dev
    8 000 грн/мес

    Донецкое шоссе, 10

    1 комната
    39 / 18 / 8 м²
    этаж 12 из 14
    1990 год постройки
    1 мес. назад
    Оренда 1-кімнатної квартири гостинка, Донецьке шосе 10 12/14 поверх, площа 39/19/8 м2, лоджія. Централізоване опалення Планування: простора спальня з нишею, кухня, санвузол суміжний, кладова та велика лоджія Меблі та техніка - бойлер, пральна машина, духова шафа, мікрохвильова піч, мультиварка, холодильник довезуть Відмінне розташування, розвинена інфраструктура, поруч супермаркети, магазини, ринок, аптека, зупинки транспорту, набережна, пляж, лісопаркова зона для прогулянок та відпочинку. Ціна 8 000 грн. + к/п
  • сдано
    Home Dev
    12 000 грн/мес

    Паникахи ул., 18

    3 комнаты
    66 / 42 / 8 м²
    этаж 7 из 9
    1 мес. назад
    Здам 3-кімнатну квартиру ЖМ Тополь-1,б.18 7/9 поверх, площа 66 м2, кухня 8м2, НЕ кутова. Косметичний ремонт, утеплена ззовні. Повністю укомплектована меблями та технікою. Новий ліфт, тамбур на 2 квартири. Зручне розташування, розвинена інфраструктура району, хороше транспортне сполучення. Поруч зупинки транспорту, магазини, лікарня, школи. Ціна 12000 грн, + ком