Рекомендувати

Оренда комерційної нерухомості (12)

  • Home Dev
    3 000 грн/міс
    214 грн/м²

    Миколи Руденка вул. (Войцеховича), 60Б

    офісне приміщення
    14 м²
    сьогодні
    Оренда кабінетів на вулиці Войцеховича, 60 Б Локація: зручне розташування на 2-му поверсі. Площа: 14 м² — ідеальний вибір для офісу, студії або кабінету спеціаліста. Зручності: санвузол на поверсі. Комунальні послуги: оплачується лише електроенергія та вода. На даний момент вільні 3 такі кабінети. Переваги: Комфортні кабінети з природним освітленням Зручний доступ для співробітників і клієнтів Створіть ідеальний простір для вашого бізнесу! Телефонуйте прямо зараз, щоб домовитися про перегляд. Вартість оренди одного кабінету - 3000 грн
    Рієлтор
  • Home Dev
    13 200 грн/міс
    200 грн/м²

    Миколи Руденка вул. (Войцеховича), 60Б

    офісне приміщення
    66 м²
    сьогодні
    Оренда комерційного приміщення, вул. Войцеховича, 60Б. 66 м², другий поверх. Складається з 3 окремих кабінетів. Власний санвузол. Світло без відключень. Електропотужність 6–7 кВт. Можна адаптувати під будь-який формат діяльності. 13 200 грн/міс. Телефонуйте — домовимось про перегляд.
    Рієлтор
  • Home Dev
    8 000 грн/міс
    200 грн/м²

    Миколи Руденка вул. (Войцеховича), 60Б

    багатофункціональне приміщення
    40 м²
    сьогодні
    Оренда комерційного приміщення, вул. Войцеховича, 60Б. 40 м², другий поверх. Вільне планування. Санвузол на поверсі. Світло без відключень. Електропотужність 6–7 кВт. Можна адаптувати під будь-який формат діяльності. 8 000 грн/міс. Телефонуйте — домовимось про перегляд.
    Рієлтор
  • Home Dev
    13 200 грн/міс
    200 грн/м²

    Миколи Руденка вул. (Войцеховича), 60Б

    багатофункціональне приміщення
    66 м²
    сьогодні
    Здається в оренду комерційне приміщення на вул. Войцеховича, 60Б. Перший поверх, окремий вхід — максимум зручності для вас і ваших клієнтів. Площа 66 м². Вільне планування — можна легко адаптувати під будь-який бізнес: салон, офіс, студію, магазин або сервіс. Є власний санвузол — комфорт для роботи щодня. Світло без відключень — ваш бізнес працює стабільно. Потужність електроенергії 6–7 кВт — достатньо для більшості форматів. Приміщення універсальне. Ви можете реалізувати тут саме ту ідею, яку давно планували. Вигідна ціна — 13 200 грн на місяць. Такі варіанти швидко знаходять орендарів. Хочете подивитися та зайняти це приміщення першими? Телефонуйте вже зараз.
    Рієлтор
  • Home Dev
    20 500 грн/міс
    513 грн/м²

    Ламана вул., 18

    приміщення вільного призначення
    40 м²
    2023 рік побудови
    вчора
    Оренда приміщення/салон/офіс в ЖК «Loft White» ЦЕНТР • м.Дніпро, вул.Ламана,б.18 • Площа 40 м2 • 4-й поверх з 20-ти • Підійде під бьюті-сферу, шоурум, затишний офіс, тощо • Приміщення з новим ремонтом, санвузлом, кондиціонер. • Затишна тераса для літніх відпочинків з горнятком кави.
    Рієлтор
  • Home Dev
    40 000 грн/міс
    374 грн/м²

    Робоча вул., 89

    багатофункціональне приміщення
    107 м²
    1980 рік побудови
    2 дні тому
    Здам комерційне приміщення в оренду 107м² . Вул.Робоча 89, гарне місцерозташування, чудовий трафік 2 входи. Є санвузол. Можна зробити перепланування під себе . Підійде під магазин, офіс, перукарню, ресторан, клініку тощо. Централізоване опалення, можна додатково поставити інвектори. Розглянемо здачу в оренду частково.
    Рієлтор
  • Home Dev
    23 650 грн/міс
    110 грн/м²

    Злуки вул., 35

    багатофункціональне приміщення
    215 м²
    2000 рік побудови
    2 дні тому
    Здам в оренду гарне приміщення з ремонтом під невелике виробництво, цех або склад на лівому березі Дніпра (район автобазару) Площа 215м2 Потужність 30кВт На території цілодобова охорона, санвузли, безперебійне електричне живлення, автономна котельна, парковка.
    Рієлтор
  • Home Dev
    13 200 грн/міс
    200 грн/м²

    Миколи Руденка вул. (Войцеховича), 60Б

    багатофункціональне приміщення
    66 м²
    2015 рік побудови
    2 дні тому
    Оренда комерційного приміщення, вул. Войцеховича, 60Б. 66 м², другий поверх. Складається з 3-х окремих кабінетів. Власний санвузол. Світло без вимкнень. Електрика 6–7 кВт. Можна адаптувати під будь-який формат. 13 200 грн/міс.
    Рієлтор
  • Home Dev
    13 200 грн/міс
    200 грн/м²

    Миколи Руденка вул. (Войцеховича), 60Б

    багатофункціональне приміщення
    66 м²
    2015 рік побудови
    вчора
    Оренда комерційного приміщення, вул. Войцеховича, 60Б. 66 м², перший поверх. Вільне планування. Власний санвузол. Світло без вимкнень. Електрика 6–7 кВт. Можна адаптувати під будь-який формат. 13 200 грн/міс.
    Рієлтор
  • Home Dev
    8 000 грн/міс
    200 грн/м²

    Миколи Руденка вул. (Войцеховича), 60Б

    приміщення вільного призначення
    40 м²
    2015 рік побудови
    2 дні тому
    Оренда комерційного приміщення, вул. Войцеховича, 60Б. 40 м², другий поверх. Вільне планування. Санвузол на поверсі. Світло без вимкнень. Електрика 6–7 кВт. Можна адаптувати під будь-який формат. 8 000 грн/міс.
    Рієлтор
  • Home Dev
    3 000 грн/міс
    214 грн/м²

    Миколи Руденка вул. (Войцеховича), 60Б

    приміщення вільного призначення
    14 м²
    2015 рік побудови
    2 дні тому
    Оренда кабінетів на вулиці Войцеховича, 60 Б + Локація: зручне розташування на 2-му поверсі. + Площа: 14 м² – ідеальний вибір для офісу, студії або кабінету фахівця. + Зручності: санвузол на поверсі. + Комунальні: сплачується лише електроенергія та вода. На цей момент вільно 3 таких кабінети. Переваги: Комфортні кабінети з природним освітленням Зручний доступ для співробітників та клієнтів Створіть ідеальний простір для вашого бізнесу! Телефонуйте прямо зараз, щоб домовитися про перегляд. Вартість 3000 грн на міс.
    Рієлтор
  • Home Dev
    16 000 грн/міс
    200 грн/м²

    Миколи Руденка вул. (Войцеховича), 60Б

    приміщення вільного призначення
    80 м²
    2015 рік побудови
    2 дні тому
    Оренда комерційного приміщення, вул. Войцеховича, 60Б. 80 м², другий поверх. Вільне планування. Світло без відключень. Електрика 6–7 кВт. Можна адаптувати під будь-який формат. 16 000 грн/міс. Телефонуйте, і ми домовимося про перегляд.